Afterparties s DJs u šapitó

Afterparties s DJs u šapitó

Od úterního večera až do konce festivalu vás čekají párty se skvělými DJs. Taneční parket v chill zone bude připravený na vaše výstřední taneční kreace. Poskytne vám tak ideální příležitost pro odreagování se po celodenním soustředění ve škole nebo v práci. Přijďte si zdarma užít skvělou atmosféru plnou dobré hudby a zábavy!

Každý den bude po DJs, navazovat afterpárty v Moovementu.

úterý od 19:30 do 22:00 vystoupí DJ Neroli (Vi), hudebnice a performerka z Prahy a také zakladatelka elektronické kapely Viah. Její sety jsou jiskřivě elektronické, snad až hřejivě komunitní, a soustředěné na roztancování každého milimetru vašich těl.

Ve středu od 19:00 do 22:00 se můžete těšit na DJ Leoht, který se věnuje alternativní hudební produkci, zejména světových producentů, ale ve sbírce, kterou dává dohromady už téměř 10 let, se najdou i výtvory českých hudebních tvůrců.

Ve čtvrtek od 19:00 do 22:00 se představí DJs Kane b2b FJFFK a ve dvojici rozehrají sety ze sfér house a techno.

Pátek od 20:00 do 22:00 roztočí svoje sety The Original Kumbash Sound, jako plzeňské DJs duo tvoří s žánry jamajské hudby od roots reggae, early dancehall, dub, rootstep až po raggajungle. 

Sobotní závěrečná párty bude probíhat od 20:00 do 23:59. Ujmou se jí DJ MikkiM a DJ Caloosh. DJ MikkiM je průkopníkem propojení hudebních stylů. Jeho energií nabitá hudba a nekompromisní djské sety dostávají do varu fanoušky napříč žánry po celém světě. DJ Caloosh vydává převážně jungle/dnb tracky například na prestižním anglickém labelu Jungle Cakes, nebo domácím Big Bong Records.

V sobotu bude od 22:00 bude probíhat druhá část párty ve stylu silent disco.

Související novinky