Young Voice | scéna mladého cirkusu

Young Voice | scéna mladého cirkusu

Jedinečná představení cirkusových teen talentů z celé republiky. Představí se vám mladí talenti z Prahy, Plzně, Českých Budějovic, Jihlavy i Brna.

Díky jejich neuvěřitelné práci a odhodlání připravit komponovanou show se vám naskytne podívaná, která vás uchvátí a přenese do světa fantazie. Každý člen této skupiny přináší do představení svůj jedinečný talent a energii, která vás zcela pohltí. Přijďte se přesvědčit, jak tito mladí umělci dokážou s grácií a bravurou ovládat pódium a překypovat nadšením a radostí!


Po představeních navazuje debata Představení Asociace nového cirkusu
Asociace nového cirkusu je profesní organizací pro profesionály a organizace v oblasti nového cirkusu, která vznikla v březnu letošního roku. Co je jejím cílem a co může nabídnout právě vám? S tím vás seznámí koordinátorka Asociace Anna Vondráčková během debaty s prostorem pro vaše dotazy.

  • 26. 5. 11:00
  • šapitó U Ježíška
  • vstupné dobrovolné

Cirkulárium: TNT

Not Fragile Like A Flower... Fragile Like A Bomb. TNT!
Ve skupině vykazují mimořádně dobré vlastnosti - jsou velmi stabilní a málo citlivé vůči vnějším vlivům. Skrývají v sobě sílu. Když je třeba, ukážou ji světu s velmi vysokou razancí výbuchu. Rozdrtí vás, smetou, jsou jedovaté. Nechte pěkně ruce v kapsách. Styk s kůží může vyvolat vaše podráždění… 

 

Cirkonet YX: Společnost XY
(Akrobat, BudeCirkus, Cirkulárium, Cirqueon)

rovně-stop... doprava-stop... rovně-stop... doleva-stop… KONTAKT! Predstavujeme vám Spolecnost XY.
Chodíme ve vyjetých kolejích. Pohybujeme se mezi mantinely. Posouváme se jen po osách X a Y.
Co se ale stane když vybočíme? To uvidíme teprve až se k tomu odvážíme. Změna je na každém z nás. Je to na vás! Ale dokázat to můžeme jedině společně.

 

LeGrando: Poulets / Už zase?!

Mladí cirkusáci z Brna přiváží představení plné skvělých akrobatických výkonů protkané tématem, kterého se dotkl snad každý z nás. A co že to předvedou? Básnička napoví:

Zas mám prsty mezi lanky,
ze života do říkanky.
Už zase po mně něco chtějí
a za zády se mi vždy smějí.


Projekty performance groups Cirkulárium TNT a Cirkonet YX jsou podpořeny Národním plánem obnovy Ministerstva kultury.

 

Související novinky