Kompletní program festivalu

Kompletní program festivalu

Letošní ročník festivalu vám představí několik novinek jak v programu, tak i v oblasti food zóny.

TUTOcirk představí svojí novinku Fantastický kabaret a Vy budete mít možnost ji vidět ve středu od 10:00 v šapitó a v sobotu na open air scéně ve 14:00.

Dále se můžete naladit na jejich vlnu plážového rytmu v představení s názvem Banana, a to hned dvakrát - ve středu a ve čtvrtek od 19:00 na open air scéně. 

Pro děti zahrají poeticko-akrobatickou pohádku Hvězdář ve čtvrtek od 10:00.

Letos nově festival nabídne PidiCirk hernu pro děti od 1,5 do 3 let s jejich rodiči. 

Cirkus do Gala, závěrečné představení dětských i dospělých kurzistů Cirkulária, proběhne pod střechou šapitó ve středu a ve čtvrtek vždy od 19:00.

Od čtvrtka do soboty se můžete těšit na party s DJs. V sobotu zahraje také kapela Hello Marcel, která nabídne to nejlepší ze své elektronické tvorby. 

A riveder le stelle reloaded - pestrý novocirkusový kabaret plný žonglování a akrobacie vytvořený k výročí vydání Božské komedie Danteho Alighieriho, ukáže italsko-česká skupina novocirkusových akrobatů, a to v pátek od 19:00 v šapitó.

Během sobotního nabitého programu se v 16:00 představí také Koťátko zkázy, akrobatické duo, které bude diváky bavit růžovým i černým humorem ve svém představení Třeba to vyjde. Večer od 19:00 se můžete těšit na Galashow, kde Vás čeká široká škála akrobatických čísel, ať už závěsných nebo pozemních.

I přesto, že neděle znamená závěr festivalu, náš program nepoleví a nabídne vzrušující zážitky až do poslední chvíle. Na scéně šapitó se vám představí Youth circus stage, kde se setkáte s mladými a nadějnými cirkusovými talenty z různých koutů republiky.

Od 13:00 se potom přijďte podívat na hravé, vtipné a někdy až groteskní představení Klaunky Pepiny

 

 

 

 

 

Související novinky