Food zóna

Food zóna

Na letošním ročníku Žonglobalizace se nemusíte starat ani o jídlo, ani o pití. Naše food zóna je připravená uspokojit chutě malých i velkých návštěvníků.

Od středy 10:30 h můžete navštívit v areálu festivalu Karavárnu Viven. Pochutnáte si zde na sladkých domácích dobrotách, domácích limonádách nebo čerstvé kávě.

Za každého počasí zde bude také od 10:30 h otevřený pojízdný stánek Kolombina, který nabídne vynikající sorbety z ovoce i krémové zmrzliny pro osvěžení v horkém dni.

Na oběd od 11:30 h nebo večeři zavítejte ke stánku Zlatá Kráva, kde si kromě piva i na čerstvých burgerech, hot dogu, vegetariánském curry, falafelu nebo halloumi. A kdyby byla stále chuť něco malého zakousnout, Petite Bruges vám připraví jejich vynikající belgické hranolky přímo před vašima očima.

A pokud milujete vegan pochoutky nebo třeba kombuchu, čekat na vás bude i rostlinná nabídka od Lubokashi. Na večerní drink se pak zastavte baru Beseda 1901, kde se bude podávat gin&tonic (i nealko verze), tři druhy prosecca, aperol a další.

V sobotu budou stánky otevírat ve 12:00 h, v neděli už od 10 h dopoledne. 

 

Související novinky