Program workshopů v Borském parku

Máme pro vás kompletní seznam workshopů na Žonglobalizace 2018: Hlavní program v Borském parku. A je to bomba, celé odpoledne našlapané až po okraj cirkusením! (for ENG scroll down)
Letos jsme pro vás pozvali i několik hostů. Nelze nezmínit žonglérský workshop skvělého Lauri Koskinen Taikuri – Jonglööri (který přijal naše pozvání i na večerní galashow), Vojta Stolbenko, který vás na svém workshopu pro pokročilé zasvětí do manupulace s tyčí. Dalším zajímavým hostem je Tomáš B Art s workshopem manipulace s poi pro pokročilé, nebo základy Cyrwheelu pod vedením Andrej Blejdacik Chrček.A to není zdaleka vše! Vyzkoušet si budete moct vzdušnou akrobacii, acroyogu, hooping, jednokolky a mnoho dalšího.

——-

We have a final list of workshops for Žonglobalizace 2018 festival: the main program will take place in Borský Park and it’ll be a blast! A whole afternoon stuffed with juggling!
This year we invited multiple guests. We have to mention a juggling workshop with Lauri Koskinen Taikuri – Jonglööri (who also accepted our invitation for the Galashow), Vojta Stolbenko who will devote you into advanced staff manipulation. Another interesting guest is Tomáš B Art and his advanced poi manipulation workshop, and last but not least the basics of cyrwheel lead by Andrej Blejdacik Chrček.
And that’s not all! You’ll be able to try aerial acrobatics, acroyoga, hooping, unicycles and much more!

© 2018 Žongléros Ansámbl