Novinky

Program: Hlavní program v Borském parku

Jaký bude program na sobotní odpoledne? Jasný! Dorazte do Brského parku na Žonglobalizaci.

Program: Rozcvička v Mlýnské strouze

A máme tu program letošní rozcvičky!

Workshop: Handstands & Flexibility

Co je vlastně flow? Proč se říká: „Děláme to srdcem?“ A jak může náš psychický stav ovlivnit práci s tělem? Na workshopu se zaměříme na flexibilitu těla i mysli, inverzi (handstands), izolaci a integraci pohybů a pozemní akrobacii.

Nocleh v Cirkuláriu

Žongléři, akrobaté, ohňaři, zkrátka novocirkusoví kamarádi, plánujete letošní Žonglobalizaci, ale nevíte, kde hlavu složit? Nelámejte! Připravili jsme pro vás možnost ubytování v naší tělocvičně v Cirkuláriu – centru nového cirkusu v Plzni.

Workshop: Vzdušná akrobacie na šálách a laně s Cie Pieds Perchés

Přijďte objevit něco zcela nového, rozšiřste svoje zkušenosti se šálami a seznamte se s akrobacií na laně! Hlavní hvězdy letošní Žonglobalizace Cie Pieds Perchés přijíždějí do Plzně i s workshopem vzdušné akrobacie na šálách a laně. Zažijte #stavbeztíže !

Druhý ročník JEDNO

JEDNO je víkendová akce pořádaná Žongléros Ansámbl ve spolupráci s Pilsen Uni Riders, která má za účel udržovat jednokolkařské vztahy české tak i zahraniční. V sobotu bude probíhat již 9. ročník Žonglobalizace, kde si mimo náš program můžete vyzkoušet novocirkusové workshopy a užít nepřeberné množství vystoupení.

Představujeme hvězdy sobotní galashow

A je to tu! Odhalujeme hlavní hvězdy letošní galashow během Žonglobalizace 2019: Hlavní program v Borském parku! Těšit se už teď můžete na představení Mezi řečí od švýcarského dua Cie Pieds Perchés.

Předpremiéra představení Feel the Universe Circus Company

Premiéra work in progress představení Vlez v les od Feel the Universe Circus Company na 9. ročníku Žonglobalizace 12. června 2019 na Moving Station.

Připravte se na #stavbeztíže

opírejte gravitaci, létejte ve výškách, vydejte se mimo naší galaxii. Tak jako se žonglérovo míčky levitují ve vzduchoprázdnu, tak stejně vzdušní akrobaté boří všechny fyzikální zákony. Mistr stojek se pohybuje lehce na rukou, jako by ani nevěděl, co je gravitační pole planety Země. Nový cirkus zkrátka osovobozuje, posouvá za hranice všedních dní a my s ním můžeme zažívat nemožné každý den.

Fotogalerie a video ze Žonglobalizace 2018

Prohlédněte si a připomeňte nejlepší momenty z letošní Žonglobalizace. #Nekonečněmožností

Kompletní program Žonglobalizace je na světě!

Máme pro vás kompletní program všech workshopů, vystoupení i dalšího doprovodného programu. A máte s ena co těšit!

„Dotek“ v Mlýnské strouze

Psychologové říkají, že potřebujeme čtyři doteky denně, abychom přežili, osm objetí, abychom fungovali a dvanáct, abychom rostli...

En-Ten-Tiky! na galashow Žonglobalizace

obotní galashow v Borském parku představí “work in progress” novocirkusového představení En-Ten-Tiky!

Program workshopů v Borském parku

Máme pro vás kompletní seznam workshopů pro Hlavní program v Borském parku. A je to bomba, celé odpoledne našlapané až po okraj cirkusením!

Stavte se na JEDNO na Žongloablizaci

Letos bude Žonglobalizace hostit jednokolkovou trialovou exhibici. A věřte, že bude na co koukat.

Bod B v Mlýnské strouze

Nejen do Borského parku zavítají novocirkusoví umělci. I během rozcvičky v Mlýnské strouze se můžete těšit hned na několik vystoupení.

Záštita pro letošní Žonglobalizaci

Máme velkou radost, že díky proběhlým sedmi ročníkům se Žonglobalizace stala akcí, která inovativním způsobem obahacuje kulturní život Plzně.

Novocirkusové workshopy v Mlýnské strouze (23. květen)

Na co se můžete těšit během Rozcvičky v Mlýnské strouze? Rozhodně na to, že si něco vyzkoušíte!

Host, kterého není třeba představovat

Nikdo jiný než flow art mistr světového formátu – Vojta Stolbenko. (for ENG scroll down)
Jsme rádi, že Vojta přijal naše pozvání a tak i vy si budete moci …

Žonglobytování

Žongléři, akrobaté, ohňaři, zkrátka novocirkusoví kamarádi, plánujete letošní Žonglobalizaci, ale nevíte, kde hlavu složit? Nelámejte! Připravili jsme pro vás možnost ubytování v naší tělocvičně v Cirkuláriu – centru nového cirkusu v Plzni.
© 2018 Žongléros Ansámbl