Novinky

Kulatý stůl sociálního cirkusu pro pracovníky s mládeží

Během letošní Žonglobalizace se poprvé zaměřujeme i na vzdělávání v oblasti sociálního cikrkusu. Máme to potěšení, že naše pozvání k prvnímu kulatému stolu přijali skvělí zkušení lektoři CIRQUEONu Katka Klusáková a Adam Jarchovský.

Multipas na Žonglobalizaci

Zaujal vás letošní program? Chcete vidět všechna představení a ještě ušetřit? Využijte skvělou nabídku a pořiďte si jeden z našich multipasů.

Žongléros Ansámbl: Vpřed! (work in progress)

Ke startu... připravit... VPŘED! Za zážitky, touhami, za naším egem. Chceme všechno vlastnit. Hned a ideálně se slevou. Novocirkusové představení inspirované optickou básní Václava Havla "Vpřed" kombinuje skupinovou akrobacii, akrobacii na teeterboardu a fyzické divadlo.

Losers Cirque Company: The Loser(s)

Na počátku stála úvaha, zda v dnešní zrychlené době lidé neztrácejí svou osobnost. A z úvahy vzniklo jedno z našich prvních celovečerních představení, podle kterého si hrdě říkáme Lůzři.

Bratři v tricku: Bratří speciál

Jedinečné a neopakovatelné představení, o jehož průběhu rozhodují diváci. Bratři v tricku přivážejí na Žonglobalizaci rekvizity všech pouličních představení.

Žonglobalizace 2020 bude!

10. ročník plzeňského festivalu nového cirkusu se nezadržitelně blíží.

Program: Hlavní program v Borském parku

Jaký bude program na sobotní odpoledne? Jasný! Dorazte do Brského parku na Žonglobalizaci.

Program: Rozcvička v Mlýnské strouze

A máme tu program letošní rozcvičky!

Workshop: Handstands & Flexibility

Co je vlastně flow? Proč se říká: „Děláme to srdcem?“ A jak může náš psychický stav ovlivnit práci s tělem? Na workshopu se zaměříme na flexibilitu těla i mysli, inverzi (handstands), izolaci a integraci pohybů a pozemní akrobacii.

Nocleh v Cirkuláriu

Žongléři, akrobaté, ohňaři, zkrátka novocirkusoví kamarádi, plánujete letošní Žonglobalizaci, ale nevíte, kde hlavu složit? Nelámejte! Připravili jsme pro vás možnost ubytování v naší tělocvičně v Cirkuláriu – centru nového cirkusu v Plzni.

Workshop: Vzdušná akrobacie na šálách a laně s Cie Pieds Perchés

Přijďte objevit něco zcela nového, rozšiřste svoje zkušenosti se šálami a seznamte se s akrobacií na laně! Hlavní hvězdy letošní Žonglobalizace Cie Pieds Perchés přijíždějí do Plzně i s workshopem vzdušné akrobacie na šálách a laně. Zažijte #stavbeztíže !

Druhý ročník JEDNO

JEDNO je víkendová akce pořádaná Žongléros Ansámbl ve spolupráci s Pilsen Uni Riders, která má za účel udržovat jednokolkařské vztahy české tak i zahraniční. V sobotu bude probíhat již 9. ročník Žonglobalizace, kde si mimo náš program můžete vyzkoušet novocirkusové workshopy a užít nepřeberné množství vystoupení.

Představujeme hvězdy sobotní galashow

A je to tu! Odhalujeme hlavní hvězdy letošní galashow během Žonglobalizace 2019: Hlavní program v Borském parku! Těšit se už teď můžete na představení Mezi řečí od švýcarského dua Cie Pieds Perchés.

Předpremiéra představení Feel the Universe Circus Company

Premiéra work in progress představení Vlez v les od Feel the Universe Circus Company na 9. ročníku Žonglobalizace 12. června 2019 na Moving Station.

Připravte se na #stavbeztíže

opírejte gravitaci, létejte ve výškách, vydejte se mimo naší galaxii. Tak jako se žonglérovo míčky levitují ve vzduchoprázdnu, tak stejně vzdušní akrobaté boří všechny fyzikální zákony. Mistr stojek se pohybuje lehce na rukou, jako by ani nevěděl, co je gravitační pole planety Země. Nový cirkus zkrátka osovobozuje, posouvá za hranice všedních dní a my s ním můžeme zažívat nemožné každý den.

Fotogalerie a video ze Žonglobalizace 2018

Prohlédněte si a připomeňte nejlepší momenty z letošní Žonglobalizace. #Nekonečněmožností

Kompletní program Žonglobalizace je na světě!

Máme pro vás kompletní program všech workshopů, vystoupení i dalšího doprovodného programu. A máte s ena co těšit!

„Dotek“ v Mlýnské strouze

Psychologové říkají, že potřebujeme čtyři doteky denně, abychom přežili, osm objetí, abychom fungovali a dvanáct, abychom rostli...

En-Ten-Tiky! na galashow Žonglobalizace

obotní galashow v Borském parku představí “work in progress” novocirkusového představení En-Ten-Tiky!

Program workshopů v Borském parku

Máme pro vás kompletní seznam workshopů pro Hlavní program v Borském parku. A je to bomba, celé odpoledne našlapané až po okraj cirkusením!
© 2018 Žongléros Ansámbl